Een genetisch hoogstandje! Gino H is de halfbroer van de legendarische en Olympisch kampioen Hickstead en is hier gecombineerd met de moeder van de sensationele Grand Prix-hengst Mumbai.
Gino H is een zoon van Calvino Z uit de topmerrie Jomara, wat hem de halfbroer maakt van de legendarische Hickstead. Gino H was één van de blikvangers op de KWPN hengstenkeuring in 2014. Daar werd hij aangewezen voor het verrichtingsonderzoek, als jong paard was hij één van de smaakmakers van de PAVO Hengstencompetitie, maar hij lijkt vooral te gaan uitblinken met zijn nafok. Gino H is een moderne hengst met een uitstekend karakter, bloed en zeer veel souplesse, iets wat hij ook doorgeeft aan zijn nakomelingen. Op de verscheidene hengstenkeuringen vallen zijn zonen steevast op met hun fantastische verrichtingen, zo zijn er reeds drie van zijn zonen goedgekeurd. Zijn veelal jonge nakomelingen beloven ook onder het zadel de verwachtingen te bevestigen.
De halfbroer van Hickstead is gecombineerd met de merrie Ischgl de Muze, de moeder van 1.60m-hengst Mumbai. De bij diverse stamboeken gekeurde Grand Prix-hengst Mumbai behaalde in 2021 als negenjarige teamzilver en een individuele 4e plaats tijdens het EK in Riesenbeck. Moeder Ischl de Muze liep zelf internationaal en gaf eveneens de achtjarige dekhengst Opium JW van de Moerhoeve (1.50m). Grootmoeder is niemand minder dan VDL Groep Eureka (1.60m), voormalig Nederlands kampioen met Maikel van der Vleuten. Dan komen we via Beauty-Belle van ‘t Roosakker uit bij de bekende La Belle van Sombeke, (groot)moeder van vele 1.60m-paarden, waaronder Glock’s London, tweevoudig winnaar van Olympisch zilver met Gerco Schröder.
Moederlijn Ischgl de Muze (v.Nabab de Rêve, 2008)
Geboortedatum | 10-06-2023 |
Geslacht | Merrie |
BTW | 9.00% |
Locatie | België |
Geboortedatum draagmerrie | 25-04-2024 |
PEDIGREE
GINO H
CALVINO Z
CALVIN Z
EASANETTE
JOMARA
EKSTEIN
FOMARA
ISCHGL DE MUZE
NABAB DE REVE
QUIDAM DE REVEL
MELODIE EN FA
VDL GROEP EUREKA
CHIN CHIN
BEAUTY-BELLE VAN T ROOSAKKER
INFO
De draagmerrie is Etoile de Brion (Franse Draver)
Chipnummer: 250258500113803
Geboortedatum: 26-05-2014
Uitgerekende datum: 10-6-2023
Geslacht: merrie
Veulens moet suffix 'vd Bisschop' dragen en mede-fokkers zijn Stal den Bisschop, JW stables en De Moerhoeve
Er wordt een aparte rekening gemaakt voor de draagmerrie van € 2.500 excl. 9% BTW.