Studutch Auction

IMPLANTED EMBRYO CHACCO BLUE X CASALL X DIAMANT DE SEMILLY OUT OF A BEAUTIFULLY BRED HOLSTEINER DAM LINE

Chacco Blue x Casall x Diamant de Semilly uit prachtig gefokte Holsteiner moederlijn

Bekijk heel de veiling collectie

24 jan. 2022 20:30:00

Verkocht voor
16.000,00

Verkocht naar Duitsland

Chacco Blue x Casall

De gewilde Chacco Blue, de wereldwijde nummer 1 springpaardenverever, tekent hier voor het vaderschap. Vervolgens zien we Casall en Diamant de Semilly in de vaderlijn, waarmee de complete top 3 van de WBFSH-ranking in dit embryo samenkomt! Moeder Kyadior HH is een heel jonge merrie uit een moederlijn met bijzonder veel springaanleg. Haar moeder Belunye HH liep naar 80 punten in haar IBOP-test en grootmoeder Uhura HH knalde zelfs naar bijna 90 punten. Uhura HH is ook moeder van de nog jonge Dywis HH (1.55m, Maikel van der Vleuten) en Ellyette (1.45m), en daarmee grootmoeder van de Zangersheide-hengst Kannanell. Vervolgens zien we in deze prachtig gefokte Holsteiner moederlijn de 1.40m-merrie Helena V verschijnen.

Moederlijn Kyadior HH (v. Casall, 2018)

-Moeder Belunye HH (v. Diamant de Semilly) is elite en behaalde 80 punten voor haar IBOP, met een 8,5 voor reflexen.

-Grootmoeder Uhura HH (v. Corofino II, 1.35m) behaalde 88,5 punten voor haar IBOP. Ze is ook moeder van Dywis HH (1.55m, 2011) en Ellyette (1.45m, 2012) en grootmoeder van de Z-gekeurde Kannanell.

-Overgrootmoeder Helena V (v. Lavall II, 1.40m) gaf ook Cochise F en Why Not Wanda (beiden 1.40m) en is grootmoeder van Cassalfino (1.45m).

Geboortedatum 14-04-2022
BTW 0.00%
Locatie Nederland
Geboortedatum draagmerrie 28-03-2024

PEDIGREE

Studutch Auction
CHACCO-BLUE
CHAMBERTIN
CAMBRIDGE
DESIREE VII
CONTARA
CONTENDER
GODAHRA II
KYADIOR HH
CASALL
CARETINO
KIRA XVII
BELUNYE HH
DIAMANT DE SEMILLY
UHURA HH

INFO

De draagmerrie moet op onze stal blijven. Het veulen kan na het spenen op een leeftijd van 5 maanden worden opgehaald. Voor de stalling en verzorging van de draagmerrie en het veulen worden de kosten doorberekend. Voor meer info kunt u ons altijd bellen.