Studutch Auction

SIADEEM RM (DAMELINE GANCIA DE MUZE)

Top gefokt merrieveulen uit moederlijn Lancelot en Gancia de Muze (Niels Bruynseels)

Bekijk heel de veiling collectie

25 jul. 2022 20:20:00

Verkocht naar Zwitserland

Er gaat geen internationaal 5*-concours voorbij of succesvolle nakomelingen van Comme Il
Faut verschijnen er aan de start. De zoon van Ratina Z kende een prachtige sportcarrière, maar
lijkt in de fokkerij zelfs nog hogere ogen te gooien. Bij dit geweldige merrieveulen komt hij
samen met Iccara, een dochter van de ook zo sterk fokkende Carrera VDL. Deze Iccara is
gefokt uit Notre Dame, een volle zus van de bekende KWPN-hengst Lancelot (1.60m) én
moeder van diverse internationale springpaarden. Grootmoeder Diadeem gaf ook Rochester
(1.60m) en Charm School (1.50m) en is de volle zus van Barones (1.50m). Zij is onder andere
moeder van Gancia de Muze, met Niels Bruynseels grootverdiener in diverse CSI5* Grote
Prijzen.
Moederlijn Iccara (v. Carrera VDL, 2013)
-Moeder Notre Dame (v. Voltaire) gaf ook Tsarina (1.45m), Unique (1.40m) en de AES-
gekeurde Silvester.
-Grootmoeder Diadeem (v. Nimmerdor) gaf de KWPN-gekeurde Lancelot (1.60m), Rochester
(1.60m), Charm School (1.50m), Zirkonia (1.40m) en de SF-gekeurde Montevideo, en is
grootmoeder van Welldone (1.60m). Ze is ook de volle zus van Barones (1.50m), moeder van
Gancia de Muze (1.70m), Homer de Muze (1.60m), Freluche de Muze en Isolde de Muze
(beiden 1.45m).

Geboortedatum 28-03-2022
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 21.00%
Locatie Nederland
Geboortedatum draagmerrie 04-05-2024

DOCUMENTEN

Vet Check

PEDIGREE

Studutch Auction
COMME IL FAUT
CORNET OBOLENSKY
CLINTON
RABANNA VAN COSTERSVELD
RATINA Z
RAMIRO Z
ARGENTINA Z
ICCARA
CARRERA VDL
CARDENTO
VANTIELS ESPRIT
NOTRE DAME
VOLTAIRE
DIADEEM