Er gaat geen internationaal 5*-concours voorbij of succesvolle nakomelingen van Comme Il
Faut verschijnen er aan de start. De zoon van Ratina Z kende een prachtige sportcarrière, maar
lijkt in de fokkerij zelfs nog hogere ogen te gooien. Bij dit geweldige merrieveulen komt hij
samen met Iccara, een dochter van de ook zo sterk fokkende Carrera VDL. Deze Iccara is
gefokt uit Notre Dame, een volle zus van de bekende KWPN-hengst Lancelot (1.60m) én
moeder van diverse internationale springpaarden. Grootmoeder Diadeem gaf ook Rochester
(1.60m) en Charm School (1.50m) en is de volle zus van Barones (1.50m). Zij is onder andere
moeder van Gancia de Muze, met Niels Bruynseels grootverdiener in diverse CSI5* Grote
Prijzen.
Moederlijn Iccara (v. Carrera VDL, 2013)
-Moeder Notre Dame (v. Voltaire) gaf ook Tsarina (1.45m), Unique (1.40m) en de AES-
gekeurde Silvester.
-Grootmoeder Diadeem (v. Nimmerdor) gaf de KWPN-gekeurde Lancelot (1.60m), Rochester
(1.60m), Charm School (1.50m), Zirkonia (1.40m) en de SF-gekeurde Montevideo, en is
grootmoeder van Welldone (1.60m). Ze is ook de volle zus van Barones (1.50m), moeder van
Gancia de Muze (1.70m), Homer de Muze (1.60m), Freluche de Muze en Isolde de Muze
(beiden 1.45m).
Geboortedatum | 28-03-2022 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Studbook | KWPN |
BTW | 21.00% |
Locatie | Nederland |
Geboortedatum draagmerrie | 04-05-2024 |
DOCUMENTEN