Studutch Auction

ZIROCCO BLUE X JASPER DRAGEND VAN KANNAN JR

Zirocco Blue VDL-merrie, halfzus van Sorbette (v. Kannan 1.60m) en drachtig van Kannan Jr.

Bekijk heel de veiling collectie

10 okt. 2022 21:50:00

Verkocht naar Oostenrijk

Halfzus van 1.60m-paard en dochter van topvererver Zirocco Blue VDL, drachtig van Kannan Jr.

De merrie Debette is een dochter van de succesvolle sport- en fokhengst Zirocco Blue VDL, liep zelf tot op 1.30m-niveau en wordt drachtig verkocht van de hengst Kannan Jr. Deze jonge zoon van Cornet Obolensky uit de moederlijn van Kannan werd kampioen op de KWPN-hengstenkeuring en is recent onder het zadel van Marcus Ehning terechtgekomen.

Debette’s vader Zirocco Blue VDL (Jur Vrieling) heeft zijn sportcarrière achter de rug, met onder meer teamgoud op het EK van 2015, en is een hedendaagse topvererver, dankzij vele succesvolle internationale nakomelingen, waaronder Eddie Blue (Devin Ryan).

Moeder Jobette B is een dochter van Jasper (1.60m). Zij heeft zich in de fokkerij bewezen als moeder van Kannan-dochter Sorbette (1.60m), het internationale springpaard Ehrwald, de gekeurde hengst Paradys en internationale eventingpaarden Corvette en Amazing. Grootmoeder Babette is grootmoeder van zes internationale springpaarden, met naast Sorbette ook het 1.60m-paard Fabio.

Moederlijn Debette (v. Zirocco Blue, 2008, stokmaat 1.70m)

  • Moeder Jobette B (v.Jasper) gaf ook Sorbette (1.60m, Erynn Ballard), Ehrwald (1.35m), de gekeurde Paradys, Corvette en Amazing (beiden CCI2*-S)
  • Grootmoeder Babette (v.Kibrahim) is ook grootmoeder van Fabio (1.60m, Gonzalo Azcarraga en Micky Morssinkhoff) en Jonas (1.35m, Marco Brinkman)
  • Uit deze rechtstreeks lijn kennen we ook het 1.60m-paard Kentucky

Geboortedatum 03-06-2008
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
BTW 9.00%
Locatie Nederland
Drachtig van Kannan Jr.
Verwachte geboortedatum 27-04-2023
Geboortedatum draagmerrie 25-04-2024

PEDIGREE

Studutch Auction
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
VOLTAIRE
GEKAS DES FORETS
JOBETTE B
JASPER
COURVILLE XX
GARMA
BABETTE
KIBRAHIM
ELSJE

INFO

Uitgerekende datum: 27-04-2023