Wereldbekerwinnaar en winnaar van olympisch teambrons Taloubet Z (Christian Ahlmann)
komt bij dit hengstveulen samen met een sterke tak van de beroemde Roosakker-stam.
Moeder Renske van ‘t Hagenhof is een jonge merrie van Balou du Rouet, waardoor we de
legendarische Galoubet A dubbel tegenkomen in dit prachtige pedigree. Grootmoeder No-
Nonsense van ‘t Roosakker is de halfzus van Zarkava Hero Z, het toppaard van Johnny Pals,
en op de longlist voor het Nederlandse WK-team. No-Nonsense is ook de tante van de
Zangersheide gekeurde Dourkhan Hero Z, een toekomsttalent van de genoemde Ahlmann.
Vervolgens komen we uit bij Atoucha van ‘t Roosakker, dochter van Usha van ‘t Roosakker
(1.50m), en moeder van Electra van ‘t Roosakker en Falco van ‘t Roosakker (beiden 1.60m).
Moederlijn Renske van ‘t Hagenhof (v. Balou du Rouet, 2017)
-Moeder No-Nonsense van ‘t Roosakker (v. Echo van ‘t Spieveld, 2013)
-Grootmoeder Inka van ‘t Roosakker (v. Calvaro Z) is moeder van Zarkava Hero Z (1.65m),
Leonardo van ‘t Roosakker (1.50m), No Blesse van ‘t Roosakker (1.40m) en Novak de
Kalvarie (1.40m), en is grootmoeder van de gekeurde Dourkhan Hero Z (1.35m, 2015).
-Overgrootmoeder Atoucha van ‘t Roosakker (v. Darco) is moeder van Electra van ‘t
Roosakker (1.60m, Jos Lansink/Janika Sprunger), Falco van ‘t Roosakker (1.60m, Jérôme
Guery/Romain Duguet) en Gatoucha van ‘t Roosakker (1.50m). Daarnaast is ze grootmoeder
van VDL Groep Elegant Hero Z (1.60m), Kaprice (1.60m), Tinkoucha Hero Z (1.55m) en
Attoucha (1.55m).
Geboortedatum | 14-04-2022 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | Zangersheide |
BTW | 21.00% |
Locatie | Nederland |
Geboortedatum draagmerrie | 29-04-2024 |
DOCUMENTEN