Studutch Auction

FROZEN EMBRYO CHACCO BLUE X WON OVER €260.000 FLIEREFLUITER BY ZIROCCO BLUE

Bekijk heel de veiling collectie

5 feb. 2024 22:10:00

Verkocht naar Duitsland

Chacco-Blue x Flierefluiter

De zeldzame nakomelingen van de te vroeg overleden Chacco Blue zijn enorm gewild. De mondiale nummer 1 dekhengst is hier samengebracht met een merrie die zichzelf heeft bewezen op het allerhoogste niveau en nog niet eerder is ingezet voor de fokkerij: Flierefluiter.

Deze dochter van Zirocco Blue VDL was jarenlang succesvol onder Jack Ansems en schitterde op het hoogste niveau. Zo werden zij zesde in Rolex Grand Slam van The Dutch Masters, vijfde op het NK Springen in 2022, verdedigde zij de Nederlandse driekleur in de Nations Cup van St. Gallen en ook CHIO Aken kon rekenen op hun deelname. In totaal wist de fenomenale en zeer competitieve schimmelmerrie vijf 1.45m Grote Prijzen op haar naam te schrijven, een tweede plaats in de 1.50m Grote Prijs van het Franse St. Lô, een derde plaats in de 4* 1.55m/1.60m Grote Prijs van Valkenswaard en een derde prijs in de 3* 1.50m Grote Prijs van Canteleu.

De moeder van Fliere Fluiter is de Animo-dochter Ratina MD. Deze merrie heeft zelf in het 1.30m gesprongen en bracht naast Fliere Fluiter de internationale 1.30m-paarden Delilah HN (v.Vermont) en Inpetto (v.Harley VDL). D moederlijn vervolgt met de ijzersterk fokkende merrie Leidy. Deze dochter van Voltaire sprong zelf in het 1.40m en bracht de 1.60m-paarden én goedgekeurde hengsten Picasso Z (v.Andiamo) en SFS Aristio (v.Arko III). Laatstgenoemde droeg bij aan het teambrons van Ierland in de Nations Cup Finale in Barcelona van 2018. Naast deze twee paarden bracht Leidy ook nog het internationale 1.45m-paard SFS Arla (v.Arko III).

Moederlijn Fliere Fluiter (v.Zirocco Blue VDL, 2010)
- Fliere Fluiter (v.Zirocco Blue VDL), zelf gesprongen op 1.65m-niveau met een zesde plaats in de Rolex Grand Slam van The Dutch Masters, een vijfde plaats op het NK Springen in 2022, verdedigde zij de Nederlandse driekleur in de Nations Cup van St. Gallen en ook CHIO Aken kon rekenen op hun deelname. In totaal wist de fenomenale en zeer competitieve schimmelmerrie vijf 1.45m Grote Prijzen op haar naam te schrijven, een tweede plaats in de 1.50m Grote Prijs van het Franse St. Lô, een derde plaats in de 4* 1.55m/1.60m Grote Prijs van Valkenswaard en een derde prijs in de 3* 1.50m Grote Prijs van Canteleu.
- Moeder Ratina MD (v.Animo), sprong zelf op 1.30m. Zij bracht Fliere Fluiter (v.Zirocco Blue VDL, 1.65m) en de internationale 1.30m-paarden Delilah HN (v.Vermont) en Inpetto (v.Harley VDL)
- Grootmoeder Leidy (v.Voltaire), sprong zelf op 1.40m. Zij bracht de 1.60m-paarden én goedgekeurde hengsten Picasso Z (v.Andiamo) en SFS Aristio (v.Arko III). Laatstgenoemde droeg bij aan het teambrons van Ierland in de Nations Cup Finale in Barcelona van 2018. Naast deze twee paarden bracht Leidy ook nog het internationale 1.45m-paard SFS Arla (v.Arko III).

BTW 9.00%
Locatie Nederland

PEDIGREE

Studutch Auction
CHACCO-BLUE
CHAMBERTIN
CAMBRIDGE
DESIREE VII
CONTARA
CONTENDER
GODAHRA II
FLIERE FLUITER
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
RATINA MD
ANIMO
LEIDY

INFO

Het kopen van een bevroren embryo brengt risico’s met zich mee en daarom willen we graag met u meedenken. Hiervoor kunnen wij u het volgende aan bieden:

  1. Het embryo dient ingezet te worden bij universiteit Utrecht.
  2. Indien het embryo niet aan slaat dan restitueren wij 50% van de aanschafprijs (excl. BTW en excl. veilingkosten).
  3. Wij hebben hier een officiële en ondertekende gust verklaring voor nodig van de draagmerrie op 15 dagen na inplanting van het embryo.
  4. Na de 15de dag na inplanting gaat het risico over op de koper van het embryo en vervalt het recht op restitutie.
  5. De recht op garantie/restitutie vervalt op 30-4-2024
  6. Merries worden geïmplanteerd op kosten en risico van de eigenaar
  7. Studutch accepteert geen risico of verantwoordelijkheid van schade, ziekte of letsel van mensen, dieren, transport of anderszins.
  8. Voor de overige standaard veilingvoorwaarden zie voorwaarden op deze site