Studutch Auction

BALOUBET DU ROUET X MOTHER EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF

Baloubet rechtstreeks uit Carthina Z, moeder Emerald van ‘t Ruytershof (Harrie Smolders)

Bekijk heel de veiling collectie

25 jul. 2022 21:55:00

Verkocht naar Brazilië

Een van de genetische parels uit deze prachtige collectie, zo kunnen we dit embryo bestempelen. Vader is de legendarische sport- en fokhengst Baloubet du Rouet, winnaar van olympisch goud en drie wereldbekerfinales met Rodrigo Pessoa en jarenlang de nummer-1 denkhengst van de wereld. Moeder is de beroemde fokmerrie Carthina Z (1.45m). Zij is de moeder van niemand minder dan topvererver Emerald (1.60m, Harrie Smolders). Verder gaf ze ook Ilusionata van ‘t Meulenhof (1.70m, Niels Bruynseels), Diamanthina van ‘t Ruytershof (1.60m, Constant van Paesschen), de BWP-gekeurde Nixon van ‘t Meulenhof (1.55m, Jos Verlooy) en meerdere internationale springpaarden. Carthina staat aan de basis van de geweldige Van ‘t Ruytershof-moederlijn en zien we terug in de pedigree van vele 1.60m/1.70m-paarden en gekeurde hengsten.

Moederlijn Carthina Z (v. Carthago Z, 2000. 1.45m)

-Carthina Z gaf zelf Ilusionata van ‘t Meulenhof (1.70m), Emerald van ‘t Ruytershof (1.60m), Diamanthina van ‘t Ruytershof (1.60m), Nixon van ‘t Meulenhof (1.55m), Fragile van ‘t Meulenhof (1.50m), L’Innocence van ‘t Meulenhof (1.50m) en Gucci van ‘t Meulenhof (1.45m). Daarnaast is Carthina grootmoeder van onder andere Le Blue Diamond van ‘t Ruytershof (1.70m), Herald van ‘t Ruytershof (1.60m) en  Kentucky van ‘t Ruytershof (1.55m).

-Moeder Tanagra ‘s’ van het Darohof (v. Lys de Darmen) is moeder van Diamanty di Magico Z (1.50m), Licardo di Magico (1.50m) en Carthina Z (1.45m).

-Grootmoeder Gesina van het Darohof (v. Mellinor, 1.45m) is ook grootmoeder van Empire van ‘t Ruytershof (1.60m) en Cupido van de Hoefslag Z (1.60m).

Geboortedatum 17-03-2023
BTW 9.00%
Locatie België
Geboortedatum draagmerrie 04-05-2024

PEDIGREE

Studutch Auction
BALOUBET DU ROUET
GALOUBET A
ALME
VITI
MESANGE DU ROUET
STARTER
BADINE
CARTHINA Z
CARTHAGO Z
CAPITOL I
PERRA
TANAGRA'S VAN HET DAROHOF
LYS DE DARMEN
GESINA VAN HET DAROHOF

INFO

De draagmerrie is Coline de Rij

Chipnummer 250 258 5000 76076

Voor de draagmerrie wordt een borg van  € 4.000 euro excl. 9% B.T.W. berekent. Indien de draagmerrie in goede conditie en gezondheid, na het afspenen van het veulen geretourneerd worden bij Studutch Trading BV in Sint-Michielsgestel ontvangt u een restitutie van € 3.000 excl. 9% B.T.W.