Studutch Auction

3 STRAWS JARNAC

Bewezen vererver

Bekijk heel de veiling collectie

30 jan. 2023 20:15:00

Verkocht voor
1.350,00

Verkocht naar Estland

De machtige Grand Prix-hengst Jarnac is een typische vererver van Franse komaf die het gewenste vermogen en instelling kan toevoegen aan de Nederlandse merriestapel. Na een prachtige carrière op het hoogste niveau is de royale koffievos inmiddels een gearriveerde leverancier van internationale toppaarden. Zo won Jarnacs zoon Usual Suspect d’Auge met Julien Epaillard de hooggedoteerde vijfsterren GCT van Doha.

Leverancier van internationale springpaarden
Al meer dan 100 nakomelingen van Jarnac hebben een internationale klassering op hun naam staan, met naast de genoemde Usual Suspect d’Auge een flink aantal op het hoogste niveau, waaronder Qurack de Falaise HDC (Kevin Staut), Soprano de Grandry (Florian Angot), Ulhane de Conde (Carlos Lopez), Olympique Libellule (Timothee Anciaume) en Reggae du Tillard (Julio Arias).

Sterke moederlijn
Jarnac komt zelf uit een sterke Franse moederlijn die veel gekeurde hengsten en nog meer 1.60m-paarden heeft gegeven, zoals Radja d’Artemis (Alain Jufer), Tescari‘Jac (Eugenie Angot), Nairobi d’Artemis (Rodrigo Giesteira Almeida) en Untrepide de Puychety (Carolina Aresu Garcia Obregon). Jarnacs vader is de waardevolle Anglo-Arabier Ryon d’Anzex, onder meer actief op de WEG 1994 in Den Haag. Verderop in de vaderlijn zien we de hengsten J’T’Adore en Double Espoir.

BTW 9.00%
Locatie Nederland
Geboortedatum draagmerrie 04-05-2024

PEDIGREE

Studutch Auction
RYON D'ANZEX X
MASSONDO X
MARDOCHEE X
DUCHESSE X
HERA B X
DANDY DU VERGER X
CASBAH X
VIC DU VASS
J'T'ADORE
BRILLOSO
EGLANTINE
NASARDE DU CELLIER
DOUBLE ESPOIR
URSELLA

INFO

Mogelijkheid tot het maken van geldige gezondheidspapieren voor het verzenden van het sperma binnen de EU. Kosten van het maken van gezondsheidspapieren bedragen € 250.

De verzending dient te worden georganiseerd door de koper. Kosten van verzenden en klaar maken van gezondheidspapieren zijn voor Koper.