Studutch Auction

IMPLANTED EMBRYO CLOSE RELATED TO NINO DE BUISSONNETS

Bekijk heel de veiling collectie

9 aug. 2021 21:20:00

Verkocht naar Ierland

Kannan uit rechtstreekse lijn Nino des Buissonnets (1.60m, Steve Guerdat)

Kannan x Hermine du Paradis

Kannan behoort tot de grote namen uit de hedendaagse springpaardenfokkerij. De Grand Prix-hengst, ooit aanvoerder van de WBFSH wereldranglijst, is verantwoordelijk voor vele winnaars op het hoogste niveau. Zijn meest succesvolle nakomeling is toch wel Nino des Buissonnets, onder meer olympisch kampioen in 2012 met Steve Guerdat. Hermine du Paradis, de jonge moeder van dit embryo, is een dochter van Ombre des Buissonnets, oftewel de halfzus van Nino. Beiden zijn gefokt uit de topmerrie Hermine du Prelet. Zij gaf meerdere internationale paarden en gekeurde hengsten. Vervolgens komen we bij Belle du Prelet, grootmoeder van Remi Delux (1.55m) en halfzus van de hengst Fuego du Prelet (1.60m).

Moederlijn Hermine du Paradis (v. Tangelo van de Zuuthoeve, 2017)

-Moeder Ombre des Buissonnets (v. Darco) gaf ook Sheitan du Paradis (1.45m).

-Grootmoeder Hermine du Prelet (v. Narcos II) gaf vijf internationale paarden, waaronder Nino des Buissonnets (1.60m, Steve Guerdat) en de gekeurde hengsten Gino du Ventel en Gold Digger du Ventel (beiden 2016)

-Overgrootmoeder Belle du Prelet (v. Almé) is grootmoeder van vier internationale paarden, waaronder Remi Delux (1.55m) en Apollo DL Bonnette Z (1.50m).

Geboortedatum 06-03-2022
BTW 9.00%
Locatie Nederland
Geboortedatum draagmerrie 19-04-2024

PEDIGREE

Studutch Auction
KANNAN GFE
VOLTAIRE
FURIOSO II
GOGO MOEVE
CEMETA
NIMMERDOR
WOZIETA
HERMINE DU PARADIS
TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
NARCOS II
OLYMPIA VAN DE KREKEBEKE
OMBRE DES BUISSONNETS
DARCO
HERMINE DU PRELET

INFO

Merrie is op 06-03-2022 uitgerekend.

Veulen kan na afspenen opgehaald worden in Nederland.

De stallingkosten van de drachtige merrie bedragen € 10,00 per dag en na de geboorte van het veulen bedragen de kosten voor het veulen en de merrie € 12,50 per dag